Smacznie, lekko i w swoim tempie, czyli jedz zdrowo z Salatino

on
Smacznie, lekko i w swoim tempie, czyli jedz zdrowo z Salatino

W dzisiejszych czasach często jesteśmy zabiegane próbując pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Mamy coraz większą świadomość potrzeby zdrowego odżywiania, która przekłada się także na nasze życiowe wybory. W odpowiedzi na te potrzeby, wymagania i wpisując się w trend zbilansowanego odżywiania, Salatino przygotowało bogatą ofertę pożywnych, a jednocześnie lekkich sałatek. Jest to propozycja specjalnie dla kobiet, które chcą zachować harmonię i żyć w swoim tempie.

Jako współczesne kobiety pełnimy jednocześnie kilka funkcji społecznych i łączymy wiele obowiązków. W tym codziennym zabieganiu staramy się jednak zadbać o siebie i dążymy do zachowania równowagi w życiu. Jednym z ważnych elementów, które pozwalają nam cieszyć się dobrym samopoczuciem są nasze nawyki żywieniowe, dlatego warto przestrzegać zaleceń i pamiętać o regularnym spożywaniu posiłków. Dzięki temu będziemy pełne energii i chęci do działania w trakcie całego dnia. Gotowe sałatki Salatino to doskonała zbilansowana, wartościowa i pożywna przekąska z dodatkiem cennych składników oraz super foods. Każda z nich ma średnio 300 kalorii, przez co nie powinna budzić obaw u tych, którzy dbają o formę i smukłą sylwetkę. Sałatki Salatino są idealne do zabrania do pracy, w podróż czy do zjedzenia po treningu. Nie wymagają one chłodzenia, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich przechowanie, a pożywna przekąska zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Sałatki bogate w zboża

Dla tych, którzy pragną poszerzyć swoją przekąskę o wysokiej wartości odżywcze zboża, idealne są sałatki Salatino w wersji „7 zbóż”. W sklepach dostępne są dwa rodzaje – Tuńczyk z owsem i kamutem oraz Tuńczyk z jęczmieniem i orkiszem. Jest to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują uczucia sytości na dłużej. Proponowane dania zawierają cenne węglowodany złożone. Dzięki temu, że organizm wymaga więcej czasu by je przyswoić, dadzą nam poczucie najedzenia na długo i dostarczą niezbędne składniki odżywcze.

Propozycja dla wegan

Salatino w swojej ofercie przygotowało również coś dla miłośników kuchni wegańskiej. Coraz więcej osób opiera swoją dietę na składnikach pochodzenia roślinnego. W sałatkach z tej linii ryba została zastąpiona mieszanką warzyw – fasola, soczewica, oliwki, suszone pomidory, komosa ryżowa czy kukurydza tworzą smaczną wegańską przekąskę, dostarczając zdrowych i pełnowartościowych składników. Tak jak wszystkie produkty Salatino, są one bez dodatku substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników, więc możemy być pewni, że wybrane przez nas danie jest w pełni naturalne i dobre dla naszego organizmu.

Sałatki Salatino z pewnością pomogą zabieganym kobietom nieco zwolnić i pomyśleć
o własnych potrzebach. Są gotowe do spożycia i nie wymagają żadnego przygotowania. Dzięki temu czas, który normalnie poświęcamy na ugotowanie posiłku, możemy spędzić robiąc na cokolwiek mamy tylko ochotę.