Oszałamiająco niskie ceny w słynnej sieci lodziarnio-kawiarni

on
Oszałamiająco niskie ceny w słynnej sieci lodziarnio-kawiarni

Od 17 lutego najpopularniejsze pozycje z menu lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń dostępne są w specjalnych, niższych cenach. Wśród tegorocznych bestsellerów znalazły się Deser Waniliowy, Szarlotka na gorąco oraz Latte Macchiato.

Każdy z nas ma swoje ulubione smaki, do których chętnie wraca, niezależnie od okoliczności czy nastroju.
W oczekiwaniu na pierwsze wiosenne dni zachęcamy Państwa do relaksu w towarzystwie ulubionych deserów i kaw – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Klasyczny Deser Waniliowy, Szarlotka na gorąco z gałką Lodów Waniliowych, a może delikatne Latte Macchiato? Mam nadzieję, że każdy z naszych gości znajdzie w najnowszej ofercie smakołyk, który skradnie jego serce. Serdecznie zapraszamy! – dodaje Elżbieta Grycan.

Najpierw Bestsellery

W ofercie Bestsellerów znajdują się trzy propozycje:

  • Deser Waniliowy – połączenie tradycyjnych Lodów Waniliowych z dodatkiem bitej śmietany i polewy czekoladowej dostępny w cenie 12,90 zł
  • Szarlotka z kruszonką na gorąco – prawdziwa, domowa szarlotka na kruchym, maślanym cieście, podawana na gorąco z sosem cynamonowym, porcją Lodów Waniliowych i bitą śmietaną dostępna w cenie 12,90 zł.
  • Latte Macchiato – delikatna kawa na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i gęstą, mleczną pianką, podawana z kruchym ciasteczkiem, dostępna w cenie 9,90 zł.

Czas jest ograniczony

Oferta dostępna jest od 17 lutego do 3 kwietnia w lodziarnio-kawiarniach z pełną kartą menu. W punktach sprzedających produkty wyłącznie na wynos w promocyjnej cenie dostępne są:

  • Deser Bakaliowy – kompozycja trzech porcji lodów w dowolnych smakach z bitą śmietaną, polewą malinową, rodzynkami i cząstkami brzoskwiń w cenie 8,90 zł.
  • Deser Owocowy – kompozycja trzech porcji lodów w dowolnych smakach z bitą śmietaną, polewą czekoladową i orzechami włoskimi w cenie 8,90 zł.
  • Latte Macchiato w cenie 9,90 zł.