Blender MBL-07

on
foto – MPM

 

Dla wielu osób nadejście wiosny wiąże się ze zmianą diety. Po długim okresie zimy, kiedy organizm potrzebuje większej dawki energii, eliminujemy z jadłospisu ciężkostrawne produkty. W przygotowaniu lekkich posiłków pomoże najnowszy blender MBL-07 firmy MPM.

Blender MBL-07

Wyposażony w pojemnik z nożem ze stali nierdzewnej do siekania i rozdrabniania o pojemności 1750 ml oraz pojemnik z pokrywą o pojemności 600 ml. Posiada dwustronną wymienną tarczę o cienkich i grubych otworach do krojenia i siekania warzyw i owoców. Ponadto posiada nakładkę miksującą, ubijającą oraz tarczę do ucierania ziemniaków. Możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie funkcji turbo.
Podstawą każdej diety jest śniadanie. Odpowiednio zbilansowane daje zastrzyk energii na cały dzień. Chcąc wzbogacić swoją dietę o ważne dla organizmu witaminy, warto, codziennie wypijać sok ze świeżych owoców. Zmiksowany z mlekiem, bądź chudym jogurtem posłuży za pełnowartościowe śniadanie. Nic tak, bowiem nie pobudza jak pyszny koktajl przygotowany z sezonowych produktów.

Blender firmy MPM, wyposażony w zbiornik o pojemności 1750 ml z nożem ze stali nierdzewnej do siekania z łatwością rozdrobni nawet najtwardsze owoce, czy warzywa. Dodatkowo miksująca przystawka przystosowana do pracy w wysokich temperaturach pomoże przygotować pyszne zupy krem oraz lekkie sosy do potraw. Ponadto MBL-07 wyposażony został w dwie wymienne dwustronne tarcze o cienkich i grubych otworach przeznaczonych do siekania i krojenia warzyw i owoców oraz pełną tarczę do ucierania ziemniaków. Z kolei przystawka do ubijania piany z białek i kremów pozwoli przygotować wyśmienite desery.
Chcąc jak najbardziej usprawnić pracę urządzenia blender wyposażono w funkcję regulacji prędkości oraz funkcję turbo.

Najnowszy produkt firmy MPM, dzięki swojej funkcjonalności zostanie doceniony przez każdego amatora gotowania. Dzięki MBL-07 z łatwością przygotujemy zdrowy koktajl, lekki sos do dań, placki ziemniaczane czy przepyszne ciasto. Co więcej, niezwykle smukły i elegancki wygląd blendera, z pewnością pasować będzie do wystroju każdej kuchni.

Blender MBL-07 Cena: 219zł

Funkcje:
– regulacja prędkości
– funkcja Turbo
– podświetlane przyciski oraz pokrętło regulacji

Wyposażenie:
– pojemnik z nożem ze stali nierdzewnej do siekania i rozdrabniania
o pojemności 1750 ml
– pełna dwustronna tarcza o grubych otworach do krojenia w plastry i siekania warzyw i owoców
– pełna dwustronna tarcza o cienkich otworach do krojenia w plastry i siekania warzyw i owoców
– pełna tarcza do ucierania ziemniaków
– przystawka miksująca ze stali nierdzewnej przystosowana do pracy w wysokiej temperaturze
– przystawka do ubijania piany z białek, lekkich kremów i sosów
– pojemnik z pokrywą o pojemności 600 ml