Zdrowe grillowanie w sercu Twojego domu

on

Zredukuj do 42% tłuszczu* ze swoich posiłków dzięki grillom elektrycznym marki Russell Hobbs

Posiłki przygotowywane na grillu mogą być jeszcze zdrowsze i bardziej dietetyczne? Oczywiście! Dzięki unikalnemu projektowi grille elektryczne marki Russell Hobbs umożliwiają redukcję aż do 42% tłuszczu*. Smaczne i zdrowe, a do tego szybkie i proste w przygotowaniu dania z grilla to idealna propozycja na spotkania z przyjaciółmi a także doskonałe urozmaicenie rodzinnej diety na co dzień. W zależności od potrzeb marka Russell Hobbs oferuje grille różnej wielkości: Compact, Family lub Entertaining.


Grillowanie to jedna z ulubionych letnich rozrywek Polaków. Jak jednak przenieść atmosferę plenerowych spotkań do wnętrza domu czy na balkon? Nic prostszego. Dzięki grillom elektrycznym Russell Hobbs możliwe jest przygotowanie wyśmienitych posiłków praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze roku. Dzięki grillom elektrycznym Russell Hobbs możemy przyrządzić soczyste steki, zarumienione szaszłyki czy chrupiące kanapki na ciepło. Dbanie o zdrową i urozmaiconą dietę całej rodziny staje się bardzo proste.
Unikalny projekt grilli Russell Hobbs umożliwia redukcję tłuszczu z przyrządzanych posiłków. Specjalnie zaprojektowane głębokie kanały odprowadzają tłuszcz z potraw do tacki odciekowej nie dając szans na jego ponowne wniknięcie do posiłku. Dla większej efektywności odciekania możliwa jest regulacja konta nachylenia grilla (np. w przypadku tłustego mięsa). Użycie masła czy oliwy w czasie grillowania nie jest konieczne dzięki zastosowaniu nieprzywierającej powłoki na płytach, która również ułatwia utrzymanie grilla w czystości. Zamykana pokrywa z dodatkową płytą grzewczą skraca czas pieczenia, przez co potrawy przyrządzane na grillu elektrycznym zachowują więcej tych składników odżywczych, które wytrącane są podczas obróbki termicznej. Ruchome zawiasy umożliwiają dostosowanie położenie płyt do grubości porcji, zapewniając idealne wypieczenie.

Compact Grill 18850-56

Russell Hobbs_Compact Grill
Ten poręczny grill o niewielkich rozmiarach to idealna propozycja dla singli, par lub małych rodzin. Na płycie grzewczej o powierzchni 380 cm2 można przygotować do trzech porcji posiłku.
Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania grilla w pionie.

Sugerowana cena detaliczna – 179 złotych

Family Grill 18870-56

Russell Hobbs_Family Grill

to pomysł na szybkie i wygodne przygotowanie zdrowej żywności dla większej rodziny lub grupy znajomych. Na 510 cm2 powierzchni grilla można przyrządzić do pięciu porcji żywności.
Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania grilla w pionie.
Sugerowana cena detaliczna – 229 złotych

Entertaining Grill 18603-56

Russell Hobbs_Entertaining Grill

doskonały na małe przyjęcie w gronie znajomych i rodziny. Jednorazowo można przyrządzić na nim dziesięć porcji – cztery na grillu i sześć na ruszcie griddle (dodatkowa pojedyncza płyta grzewcza do smażenia). Te dwie części grilla mogą być używane pojedynczo jak i wspólnie dzięki osobnej regulacji temperatury.
Sugerowana cena detaliczna – 379 złotych