Ryż z warzywami

on
Foto - Krawpak

Kolorowo i zdrowo, czyli ryż z warzywami od firmy Krawpak
Ryż z bukietem warzyw: marchewką, pietruszką, selerem oraz porem, w opakowaniu, w którym znajdują się 2 saszetki 125 gramowe – to nowość w ofercie firmy Krawpak. Doskonałe surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców z Lubelszczyzny, gwarantują najlepszą jakość tego produktu, połączenie ryżu i warzyw zapewni z kolei radość ze smakowania nowatorskich potraw.
Ryż kojarzony jest głównie z kulturą i kuchnią chińska, ale i w naszym europejskim menu zagościł już na stałe jako składnik wielu dań. Stanowi podstawę do stworzenia pysznych potraw, takich jak risotto, paella, gołąbki, a także wspaniały dodatek do mięsa, ryb, drobiu i warzyw. Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie sposób policzyć. Aby ułatwić przygotowanie fantazyjnych dań przy użyciu ryżu firma Krawpak stworzyła Ryż z bukietem suszonych warzyw, marchewką, pietruszką, selerem oraz porem.


Dwie wygodne saszetki o wadze 125 gramów każda, umieszczone w tekturowym, kolorowym opakowaniu to zachęta do wariacji kulinarnych oraz zdrowego odżywiania się. Z ich pomocą możemy w szybki sposób przygotować risotto, bez potrzeby dodania warzyw. W towarzystwie mięsa lub ryby ugotowany ryz będzie prezentował się estetycznie i smakowicie, a każdy kto nie przepada za smakiem ryżu doceni jego ulepszoną warzywną wersję. Ryż będzie smakować wybornie także w towarzystwie sosu lub masła lub jako dodatek do sałatki. Z powodzeniem może również spełniać rolę pysznego i kolorowego farszu do gołąbków, pomidorów, papryki czy bakłażana.

Ryż z warzywami:
Pojemność: 2 x 125 g
Cena brutto: 1,80 zł
Producent: FPHU Krawpak