Oryginalne dania z produktami Wiodąca Marka prosto od E.Leclerc

on

Wraz z nadejściem wiosny, nabieramy ochoty na lekkie przekąski i bardziej delikatne smaki. Takie dania nie tylko ułatwiają pozbycie się zbędnych kilogramów, ale też bardziej pasują do pikników i spotkań w ogrodzie, którym sprzyja dłuższy dzień i słoneczna aura. Wiodąca Marka oferuje produkty idealne do przygotowania ciekawych lekkich potraw opartych o oryginalne zdrowe produkty dostępne tylko w sklepach E.Leclerc.

Pośród proponowanych przez Wiodącą Markę produktów znajdują się: kasza pęczak, wędzony łosoś atlantycki, ricotta i czekolada deserowa cukiernicza i wiele innych. Wykorzystując je możemy stworzyć zdrowe, lekkie i smaczne przystawki, dania i desery, o czym przekonaliśmy się podczas warsztatów kulinarnych Wiodącej Marki, przygotowując m.in. mini-cake z łososiem lub szynką Grisons, sałatkę z kaszą pęczak, szynką Bayonne i serem kozim, kuleczki z ricottą i kakao oraz ciasto czekoladowo-śliwkowe.

Produkty opatrzone czerwono-białym logo produkowane są zgodnie z tradycyjnymi, recepturami, co wyraźnie czuć w ich smaku i aromacie. Zachęcamy do wypróbowania ich w kompozycjach, które specjalnie dla nas przygotował wychowany na francuskiej kuchni David Gaboriaud, doświadczony trener kulinarny.

wiodaca_marka