Naturalny charakter polskich olei Olandia

on
Naturalny charakter polskich olei Olandia

Na Uniwersytecie Harvarda opracowano nową piramidę zdrowej diety, w której oleje stały się zalecanym produktem spożywczym w codziennym odżywieniu. Uznano, że oleje roślinne są szerzej dostępne niż zwierzęce i zawierają dużą ilość kwasów tłuszczowych. Żeby klienci byli zdrowi i zadowoleni, producent olejów Olandia dba o najwyższą jakość produktu!

Firma Złoto Polskie jest producentem wysokiej jakości olejów tłoczonych na zimno. Rodzinne przedsiębiorstwo powstało w 2002 roku. Firma posiada obecnie trzy brandy: Olandia, Revitalen oraz oleje 10-stopniowe.

Początkowo firma działała w kanale dystrybucji małych sklepów ze zdrową żywnością, sklepów zielarskich oraz aptek. Od 2015 roku coraz szerzej wkracza na półki sieci marketów ze swoją czołową marką Olandia.

Jest to producent innowacyjnych olejów, które należą do najwyższej kategorii jakościowej produktów zwanej olejami dziewiczymi. Są tłoczone w niskiej temperaturze, bez dodawania innych substancji. O takim oleju mówi się, że jest dziewiczy, zimnotłoczony i biologicznie aktywny.