Lodziarnio-kawiarnie Grycan zapraszają na Piernik Staropolski z bakaliami

on
Lodziarnio-kawiarnie Grycan zapraszają na Piernik Staropolski z bakaliami
Lodziarnio-kawiarnie Grycan zapraszają na Piernik Staropolski z bakaliami

Tradycyjny Piernik Staropolski z bakaliami, przygotowany z najlepszych składników, przełożony domowymi powidłami śliwkowymi i udekorowany ciemną czekoladą to propozycja lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń na jesienne dni. Piernik Staropolski oferowany jest w całości w cenie 29,90 zł, na porcje w cenie 7,90 zł a w zestawie z dowolną kawą w specjalnej cenie 5,90 zł.

Przepis na ten specjał pochodzi z Kresów i liczy sobie wiele lat mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń – Zawsze w okresie przedświątecznym przygotowujemy go według tej samej, rodzinnej receptury, tak jak kiedyś w domu.

Dzięki najlepszym składnikom i tradycyjnemu sposobowi przygotowania, Piernik Staropolski z bakaliami Grycan to prawdziwy rarytas wśród wypieków. Miód z wybranej pasieki, specjalna mieszanka mielonych przez nas przypraw, gotowany karmel – to właśnie one nadają naszemu ciastu niepowtarzalny smakwyjaśnia Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Każdy piernik składa się z trzech warstw ciasta, przełożonych domowymi powidłami ze śliwek węgierek które, jeszcze ciepłe, rozsmarowywane są na każdej warstwie. Gotowe pierniki dekorowane są gęstą polewą z ciemnej czekolady, masła i mleka oraz połówkami orzechów włoskich. Teraz goście lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń, mogą zamówić porcję Piernika Staropolskiego z bakaliami w specjalnej cenie 5,90 zł przy zakupie dowolnej kawy.

Oferta dostępna jest we wszystkich lodziarnio-kawiarniach na miejscu i na wynos do 2 grudnia włącznie.