Kochamy gotować z menu domowe

on

Logo_02Dieta i fitness to część życia wielu aktywnych Polaków. Nie wszyscy jednak wiemy, że do prowadzonego przez nas tryby życia powinniśmy dostosować odpowiednie menu. Takie, które zadba o naszą kondycję i wypełni dzień odpowiednią ilością zbilansowanych składników, dla naszego organizmu. W tym celu w wiosennej ofercie Menu Domowe znajdą się dwie nowe propozycje – DIETA i FIT MENU. To prawdziwa rewolucja dla osób ceniących sobie czas, zdrowie i ruch.

LICZ KALORIE Z DIETĄ MENU DOMOWE
Koncepcja i umiejętności, jakie towarzyszą nowej idei Dieta z Menu Domowe są bardzo skuteczne we wspieraniu ludzi chcących osiągnąć wyznaczone cele. Menu jest praktycznym sposobem na utrzymanie zdrowej i dobrej formy. Pragniemy uwzględnić indywidualne potrzeby pod czujnym okiem dietetyka, tak aby każdy poczuł się naprawdę dobrze. „W naszej ofercie znajdą się propozycje o różnej wartości odżywczej, w zależności od zapotrzebowania, planujemy 1200 i 1500 kcal dla kobiet oraz 1500 i 1800 kcal dla mężczyzn” – mówi dietetyczka Katarzyna Błażejewska i dodaje, że „będzie to w pełni zbilansowana i odpowiadająca zapotrzebowaniom dieta, która dzięki temu, że będzie ułatwiała regularne spożywanie posiłków przyspieszy odchudzanie. Prawidłowe tempo chudnięcia to 0,5-1 kg tygodniowo i takich efektów należy się spodziewać.” Tylko na MD dowiedz się dzięki kalkulatorowi kalorii ile dokładnie wartości odżywczych ma Twój posiłek, precyzyjne gramatury pozwolą na wiarygodne oszacowanie odżywczych zasobów. Posiłki spełniają najszczególniejsze wymagania: ilość kalorii, uwzględnienie mięsa, ryb lub warzyw w specjalnej diecie. Zestaw dietetyczny zawiera wszystkie niezbędne składniki oraz przepis do przygotowania posiłków na cały dzień zgodnie ze swoim wyborem. Wspieramy także wiedzą merytoryczną na temat zdrowego odchudzania. Uwzględnimy czas i szczegółową instrukcję jak należy przygotować posiłki.

FIT MENU DLA AKTYWNYCH
Kiedy trenujesz i ćwiczysz, wiesz jak dbać o własne ciało i jego ochronę. Jeśli pragniesz, żeby Twoja forma była naprawdę dobra, musisz o nią zadbać kończąc trening i sięgając po specjalnie wyprofilowany Fit Menu. Czujne oko dietetyka dba o miłośników kuchni i sportu ,a my w imię naszej idei: szybko i zdrowo dajemy Ci wolne od zakupów. Katarzyna Błażejewska, dietetyczka Menu Domowe twierdzi, że dieta fitness odpowiada na zwiększone zapotrzebowanie osób uprawiających aktywność fizyczną. Każde danie zawiera węglowodany, których jak najszybsze spożycie po wysiłku jest niezbędne do odbudowy zapasów glikogenu w mięśniach. W proponowanych potrawach jest również źródło pełnowartościowego białka, aby dostarczając niezbędnych aminokwasów zwiększać zdolności budulcowe i regeneracyjne mięśni. Witaminy i składniki mineralne z dania umożliwią zdrowe funkcjonowanie organizmu i przede wszystkim będą miały na celu zmniejszenie działania stresu fizjologicznego ujawniającego się w trakcie ćwiczeń. Ponadto zestaw Fit Menu pomaga Ci zmienić czasochłonne przygotowanie obiadu w prawdziwą domową i zdrową ucztę. Żywność jest odpowiednia do przeciążeń ruchowych a tym samy idealne dania przystosowane do równowagi statycznej i mięśniowej. Najlepsze posiłki są również podporządkowane treningom w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

CZY WIESZ, ŻE … ?

  • Produkty dostarczane przez MenuDomowe.pl pochodzą głównie z ekologicznych upraw lub od renomowanych dostawców.
  • Wszystkie przepisy proponowane przez MenuDomowe.pl są opracowane we współpracy z kucharzami i dietetykami.
  • Przepisy MenuDomowe.pl są łatwe, a przygotowanie ich nie zajmuje więcej niż 40 minut.
  • Średni koszt dania obiadowego w MenuDomowe.pl wynosi jedynie 17 zł.
  • Przeciętny, warszawski kierowca traci w korkach około 88 godzin i równowartość prawie 3.000 PLN rocznie1
  • Polacy tracą rocznie 5 500 805 328 godzin na zakupy w samych marketach – dzięki MenuDomowe.pl mogą ten czas przeznaczyć na inne przyjemności.

CO TO JEST MENU DOMOWE?
Menu Domowe to nowość na polskim rynku. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na zdrowe i smaczne odżywianie, a także lubią rozkoszować się nowymi smakami kuchni z różnych stron świata. „Musimy pamiętać, że nasz organizm budowany jest z tego co regularnie jemy, wszystkie hormony, enzymy i neuroprzekaźniki mogą działać w prawidłowy sposób tylko w sytuacji, gdy składają się z prawidłowych elementów. Jedząc w sposób zbilansowany i różnorodny dostarczamy te elementy do naszego organizmu. Będąc głodnym i zmęczonym trudno jest zaplanować a także przygotować zdrowy posiłek. Mamy dajemy składniki i przepis na takie danie”- tłumaczy dietetyczka Katarzyna Błażejewska.

Menu Domowe to nowy portal dla wszystkich aktywnych osób ceniących swój czas oraz zdrowie, którego podstawą są pełnowartościowe, dobrze zbilansowane posiłki. Mamy kontrolę nad spożywanymi posiłkami. Wiemy dokładnie co jemy i w jaki sposób danie zostało przygotowane, ponieważ gotujemy sami, a produkty dostarcza Menu Domowe. Wszystkie składniki potraw pochodzą z ekologicznych upraw oraz od wyselekcjonowanych dostawców. Zapewnia to najwyższą jakość. Menu Domowe dostarcza wszystkie produkty wraz z przepisami potrzebne do przygotowania posiłków. Produkty te dostarczone są w odpowiednich ilościach i proporcjach. Przepisy natomiast opracowywane są przez doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zawierają tabele określające kaloryczność oraz skład każdego posiłku. Nasi kucharze dbają o różnorodność dań, włączając do menu potrawy z różnych stron świata. Dodatkowo przygotowanie każdego dania zajmuje maksymalnie 45 minut. Menu Domowe to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie tracimy go na: uciążliwe dojazdy, korki, błądzenie wśród sklepowych półek czy stanie w kolejkach. Składniki dostarczane są raz w tygodniu w wyznaczone miejsce.

Przepis_02