Anna Lewandowska i Kinga Pienińska będą razem promować zdrowy styl życia

on
Anna Lewandowska i Kinga Pienińska będą razem promować zdrowy styl życia

Jeżeli dbamy o zdrowie to żywienie jest kluczem. Jedzenie jest naszym paliwem i ma nam służyć najlepiej jak to możliwe, a nie jedynie nas sycić. To zasada, której przestrzega Anna Lewandowska – sportsmenka, trenerka, motywatorka, specjalista do spraw żywienia oraz młoda mama.

Ponieważ ta zasada jest bliska również marce wody Kinga Pienińska, współpraca producenta wody i sportsmenki zdawała się wyłącznie kwestią czasu. W roku 2018, Ania Lewandowska została ambasadorką Kingi Pienińskiej.

Współpraca znanej sportsmenki z producentem wody zaplanowana jest długofalowo i obejmować będzie kampanię telewizyjną, działania PR oraz inne formy aktywności, związane z promocją zdrowego stylu życia i odżywiania całej rodziny. Wizerunek Ani Lewandowskiej znajdzie się także na opakowaniach produktów marki. Kinga Pienińska to jedna z niewielu w Polsce naturalnych wód mineralnych, które nie są poddawane tzw. uzdatnianiu, czyli trafiają wprost ze źródła do butelki. Dzięki temu zachowują pierwotną czystość i naturalne bogactwo minerałów. Kinga Pienińska wydobywana jest w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, a jej smak był wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe jury sommelierskie.

– Cieszę się, że marka Kinga Pienińska zaprosiła mnie do współpracy. Jako osoba promująca zdrowy tryb życia doskonale wiem, jak ważnym elementem diety jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jak istotną rolę pełni w tym względzie regularne picie wody. – powiedziała Anna Lewandowska.

Początek współpracy skomentowała również Agnieszka Supińska, rzecznik prasowy producenta wody Kinga Pienińska:

– Chcieliśmy, aby Kingę Pienińską promowała osoba, którą Polacy kojarzą z dobrym stylem i zdrowym odżywianiem. Zależało nam, żeby była to kobieta aktywna, znana z bezkompromisowości w sprawach zdrowia i odżywiania. Kiedy już nazwaliśmy te cechy, wybór Anny Lewandowskiej okazał się naturalny. Pozostało nam tyko dać Annie okazję, żeby mogła przekonać się o smaku i jakości naszej wody. Cieszymy się, że Kinga Pienińska przypadła jej do gustu.