Wielbiciele Makaronów łączcie się!

on

Rusza konkurs Fixów Knorr! Jesteś wielbicielem dań z makaronem? Pokaż, jak bardzo smakują ci makarony z Fixami Knorr i uwiecznij to na zdjęciu! Do wygrania 10 tysięcy złotych na rodzinne wakacje i atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Aby mieć szansę na wygranie nagród, wystarczy wziąć udział w konkursie Knorr „Wielbiciele makaronów”. Wejdź na stronę www.przepisy.pl, zarejestruj się na podstronie konkursowej i prześlij zdjęcie pokazujące radość płynącą ze smaku dań makaronowych przyrządzonych z pomocą Fixów Knorr. A wybór masz naprawdę duży! Fix Spaghetti Bolognese, Fix Spaghetti Bolognese z chili i Fix Spaghetti Napoli pomogą ci przygotować makarony z pysznymi sosami pomidorowymi, z Fix Spaghetti Carbonara ugotujesz gęsty kremowy sos śmietanowy, a aby przyrządzić makaron z wyśmienitym sosem serowym, sięgnij po Fix Spaghetti 4 sery z brokułami. Jeśli natomiast lubisz smaki grzybowe, doskonałe dania makaronowe pomogą ci przygotować Fix Rurki z kurczakiem w sosie pieczarkowym oraz Fix Świderki z kiełbasą w sosie grzybowym.

Wybierz, do jakiej kategorii należy twoje zdjęcie: Największy apetyt, Najszerszy uśmiech czy Błogi zachwyt. Może ono przedstawiać jedną osobę lub całą rodzinę. Raz w miesiącu jury wybierze po jednej pracy z każdej kategorii i nagrodzi autorów 10 tysiącami złotych (3 nagrody w miesiącu, 6 nagród w całej zabawie). W każdym miesiącu trwania konkursu także autorzy 40 prac z każdej kategorii otrzymają stylowe fartuszki. Ponadto na stronie konkursowej trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie. Autorzy zdjęć, którzy w każdym tygodniu zbiorą najwięcej głosów, wygrają personalizowane książki kucharskie z wyjątkowymi przepisami wybranymi przez szefów kuchni Knorr. Zwycięzcy będą mogli przy pomocy specjalnego kreatora umieścić w niej również własne przepisy oraz zdjęcia potraw. Zachęcamy do głosowania! Wielbiciele Makaronów łączcie się! Czas start!

foto – Knorr