Wakacje z limitowaną edycją Grześki Gofree!

on

Te wakacje przynoszą dwa nowe, wyjątkowe warianty smakowe: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca.

Grześki Gofree Kakao i Czekolada

Pierwszy z nowych wariantów to lekka formuła z charakterystycznym dla marki kakaowym kremem oraz dodatkowym czekoladowym musem w środku. Całość otulona została ciemnym wafelkiem, w wersji bez czekolady, dostosowanej do cieplejszych dni. To idealna propozycja dla aktywnych – można go zabrać na pieszą wędrówkę, spacer lub rower i schrupać na świeżym powietrzu, nie martwiąc się, że się roztopi.

Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca

Druga propozycja to niecodzienne zestawienie jasnego wafelka z kultowym smakiem Oranżady Hellena, ukrytym w kremie ze strzelającym nadzieniem. To świetna przekąska dla wszystkich, którzy lubią być zaskakiwani. Połączenie smaków oryginalnej Oranżady Hellena z chrupiącym wafelkiem, urozmaicone o strzelający krem, ucieszy fanów marki w każdym wieku, bo przecież każdy ma swoje grzeszki…

Szeroki Wybór Grześków

Nowe Grześki Gofree to prawdziwa uczta smaków dla młodszych i starszych miłośników słodkości. Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca oraz Grześki Gofree Kakao i Czekolada są dostępne w sprzedaży od 20 maja br. w cenie detalicznej ok. 1,59 zł/szt. W portfolio dostępne są także Grześki Mega Kakaowe, Grześki Gofree Wanilia – Czekolada, Grześki Gofree Czekolada z orzechami, a także Grześki Dziel na 6 w wersji pojedynczej oraz w rodzinnym multipaku, które również świetnie sprawdzą się w czasie gorących, wakacyjnych dni.