Sushi dla kobiet w ciąży

on

Feminine set
Pierwszy i jedyny zestaw sushi dla kobiet w ciąży!
Jesteś fanką sushi, ale oczekując dziecka zastanawiasz się czy powinnaś sobie na nie pozwolić? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie musisz rezygnować ze swojego ulubionego dania! W ofercie restauracji OTO!Sushi pojawił się set przygotowany specjalnie dla kobiet w ciąży!

W oczekiwaniu na dziecko, przyszłe mamy zwracają szczególną uwagę na to co jedzą, chcąc mieć pewność, że każde spożywane danie jest świeże – bez względu na jego rodzaj oraz wybraną restaurację. Często kobietom w ciąży odradza się spożywania surowego mięsa ze względu na ryzyko zarażenia toksoplazmozą. Na szczęście fanki sushi nie muszą już na co najmniej dziewięć miesięcy rezygnować z ulubionego dania – w ofercie japońskich restauracji coraz częściej pojawiają się porcje z pieczoną rybą oraz specjalnie skomponowane sałatki.

Aby dać Ci całkowitą pewność, że sushi nie zaszkodzi ani Tobie, ani dziecku, a jednocześnie dostarczy niezbędnych dla rozwoju płodu składników mineralnych, specjaliści ds. Żywienia z Poradni Dietetycznej „hälsa” skomponowali unikatowy zestaw Feminine set dla ciężarnych kobiet. Mając na uwadze przede wszystkim troskę o zdrowie przyszłej mamy, drobiazgowo wyselekcjonowali oni dostępne w ofercie OTO!SUSHI dania, tworząc z nich zdrową i smaczną kompozycję.

Feminine set bogaty jest w kwasy Omega-3, pozytywnie wpływające na układ nerwowy dziecka oraz kwas foliowy, niezbędny dla prawidłowego rozwoju płodu. Nie bez znaczenia jest również wysoka zawartość żelaza warunkującego aktywność wielu enzymów w okresie ciąży oraz witamina C, wzmacniająca układ odpornościowy kobiety.

W skład zestawu wchodzą:
6 × philadephia pieczony łosos´ 3 × oshinko hosomaki 3 × kappa maki 1 oraz specjalnie skomponowana sałatka.
Cena zestawu: 45 zł.

Do restauracji OTO!Sushi zapraszamy wszystkie przyszłe mamy!

Więcej informacji na:
http://www.oto-sushi.pl/