Lekka przekąska na wakacyjne wypady Pretzel Chips

on

precle felix

Zasmakuj zdrowej, niskotłuszczowej przekąski Felix Pretzel Chips i utrzymaj piękną sylwetkę przez cały rok! Piknik w parku ze znajomymi, wypad rowerowy czy plażowanie? Bez względu na to, gdzie spędzasz letnie dni zawsze miej przy sobie lekką i zdrową przekąskę. Spróbuj najcieńszych na rynku i chrupiących jak chipsy Felix Pretzel Chips i ciesz się małymi przyjemnościami każdego dnia.

Zdrowsza alternatywa

Nowa propozycja marki Felix – Pretzel Chips to idealna przekąska dla kobiet, które dbają o linię, poszukują ciekawych smaków i zdrowszych produktów, ale nie chcą rezygnować z codziennych, drobnych przyjemności. Felix Pretzel Chips mają kształt tradycyjnych precli, delikatniejszy smak i… mniej kalorii! Jest to zdrowa alternatywa dla tłustych, ciężkostrawnych i wysokokalorycznych chipsów.

Chips zawierają tylko 4% tłuszczu. Gdy spróbujesz nowych, lekkich i jeszcze smaczniejszych precli, już na zawsze wyeliminujesz ze swojej diety smażone w głębokim tłuszczu chipsy i inne, niezdrowe przekąski.

Przekąska na różne okazje

Naturalne można jeść na różne sposoby. Połącz je z dipami i stwórz szybką przystawkę dla niespodziewanych gości lub zjedz w pracy bez wyrzutów sumienia. Pretzel Chips to najcieńsze precle na rynku, chrupiące jak chipsy, jednak wypiekane w piecu, a nie smażone w głębokim tłuszczu. Są idealne na lato – na weekendowy wypad za miasto lub piknik w parku ze znajomymi. Nie tylko mają niską zawartość tłuszczu, ale przede wszystkim są smaczne – przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom.

Poręczne opakowanie precli zmieści się w każdej torebce – głód już więcej Cię nie zaskoczy!

Informacje o produkcie:

– Opakowanie zawiera 70 g precli
– Sugerowana cena sprzedaży: 2,99 zł
– Dostępność na półkach sklepowych: maj 2015