Błyskawiczny sposób na pyszne i zdrowe danie

on

kraw-pakPłatki ryżowe od firmy Krawpak
Podstawą do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia jest świadome odżywianie. Jednak pośpiech, stres i brak czasu to wciąż przeszkody dla wielu z nas by przyrządzać odpowiednio skomponowane posiłki. W nabyciu zdrowych nawyków żywieniowych pomogą Płatki ryżowe błyskawiczne od firmy Krawpak. Na ich bazie w łatwy i szybki sposób przygotujemy wiele wariantów smacznych i niskokalorycznych dań.


Płatki ryżowe od firmy Krawpak są dostępne w estetycznym, kartonowym opakowaniu o pojemności 250 gramów. W każdym pudełku znajdują się po cztery woreczki błyskawicznych płatków, które są gotowe do spożycia po około 2 minutach obróbki. Płatki pochodzą ze sprawdzonych surowców, dostarczanych od lokalnych dostawców z Lubelszczyzny.

krawpak

Ekspresowa i pożywna dieta
Płatki ryżowe błyskawiczne od firmy Krawpak zapewniają krótki czas przygotowania potraw, co jest dla nas niezmiernie istotne, gdy spieszymy się do pracy lub szkoły. Wystarczy do gotującej wody lub mleka dodać zalecaną na opakowaniu porcję płatków, gotować przez dwie minuty, dodać ulubione dodatki, by cieszyć się zdrowym, pysznym i sycącym daniem. Płatki ryżowe pełnią w diecie bardzo istotną funkcję ze względu na niską zawartość tłuszczu i bogaty zestaw wartościowych składników odżywczych. Dzięki nim zaspokoimy głód, ale równocześnie będziemy się czuć lekko, a nasz jadłospis zostanie wzbogacony o pyszne, lecz wciąż niskokaloryczne potrawy. Co więcej Płatki ryżowe są świetnie przyswajalne przez małe dzieci, zwłaszcza te dotknięte alergią pokarmową oraz osoby starsze. Są także chętnie spożywane przez osoby cierpiące choroby układu pokarmowego oraz celiakię, gdyż nie zawierają glutenu.
Chcąc zmienić złe nawyki w odżywianiu najtrudniej jest zrobić ten pierwszy krok. Zamiast stale czekać na bardziej dogodny moment, lepiej „wziąć się za siebie” już teraz. By nasza misja zakończyła się sukcesem, warto zadbać, by dania, które zjadamy były zarówno zdrowe i sycące, a równocześnie szybkie w przygotowaniu. Pomogą nam w tym smaczne, niskokaloryczne posiłki, wykonane na bazie płatków ryżowych od firmy Krawpak.

Płatki ryżowe Krawpak:
Pojemność: 250 g
Cena brutto: 1,67 zł