A ty, z kim tworzysz zgraną parę? Nowa tabliczka Milka z całymi ciastkami Oreo

on
A ty, z kim tworzysz zgraną parę? Nowa tabliczka Milka z całymi ciastkami Oreo

Istotą zgranych par są wyjątkowe więzi, które sprawiają, że można więcej i lepiej, bo tworzą je uzupełniające się osoby. Chcąc to podkreślić marka Milka przygotowała nową tabliczkę, która jest połączeniem dwóch kultowych produktów – najdelikatniejszej czekolady Milka i ciastka Oreo. Zaskakujące rozwiązanie polegające na ułożeniu całych ciastek na kostkach czekolady zapewnia nowe, jeszcze lepsze doznania smakowe, a tradycyjny rozmiar tabliczki zachęca do dzielenia się przekąską ze swoją zgraną parą.

Inspiracją do stworzenia produktów Milka i Oreo były właśnie zgrane pary. Każdy z nas z kimś taką tworzy i nie ważne czy jest to przyjaciel, mama, dziadek, wnuczka czy czworonóg, ta druga istota sprawia, że powstaje wyjątkowe połączenie wywołujące uśmiech na twarzy. Zgrane pary lubią pokazywać światu swoje dopasowanie i pozytywną więź – czy to za pomocą wspólnych zdjęć zamieszczanych na serwisach społecznościowych, czy też ubierania się w podobne lub uzupełniające się elementy garderoby. Taką idealną kombinację udało się stworzyć także w przypadku najdelikatniejszej czekolady Milka i zabawnych ciastek Oreo, które zostały zamknięte w nowej tabliczce Milka Oreo Sandwich. Nieoczywiste ułożenie całych ciastek na powierzchni czekolady podkreśla idealne połączenie dwóch kultowych produktów i tym samym gwarantuje zupełnie nowy smak.

W naszym portfolio od pewnego czasu są już dostępne produkty Milka i Oreo – są to m.in. tabliczki 100 g i 300 g oraz baton. Wszystkie cieszą się ogromną popularnością, co utwierdza nas w przekonaniu, że Milka i Oreo tworzą naprawdę zgraną parę! Teraz mamy przyjemność zaprezentować zupełnie nowy format tabliczki Milka, w której znajdują się całe ciastka Oreo – powiedziała Paulina Polubiec, Junior Brand Manager marki Milka, Mondelez Polska.

Nie od dziś wiadomo, jaką moc sprawczą mogą mieć zżyte ze sobą babcia i wnuczka czy nastolatek ze swoim czworonogiem. Niesamowite jest również, że czasem z pozoru zupełnie inne, niepasujące do siebie osoby okazują się najlepszymi przyjaciółmi czy parami. Każdy z nas ma własną, wyjątkową historię swojej zgranej pary! Dlatego marka Milka, znana z zachęcania Polaków do okazywania delikatności, zachęca do opowiedzenia o swoich zgranych parach! Można to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony Milki na Facebooku (www.facebook.com/MilkaPoland) i Instagrama. Każda osoba, która podzieli się zdjęciem osoby, z którą tworzy zgraną parę weźmie udział w konkursie. Codziennie będą do wygrania atrakcyjne nagrody – podwójne bilety do kina i aparaty INSTAX! Akcja trwa od 14 maja do 3 czerwca 2018 roku.