Sok z brzozy – siła drzew i leśne orzeźwienie

Sok z brzozy – siła drzew i leśne orzeźwienie

Sok z brzozy – siła drzew i leśne orzeźwienie

Kto nie kocha świeżego, leśnego powietrza, zapachu drzew i siły płynącej z solidnych pni drzew? Warto skorzystać z wygodnych butelek, które są na wyciągnięcie ręki zawsze, kiedy chcesz zatopić zmysły w leśnym świecie. Posmakuj każdego z sześciu smaków i odkryj całe bogactwo smaku lasu.

Jeśli chcesz poznać autentyczny smak soku z brzozy, warto skosztować naturalnej Oskoły, lub Oskoły w wersji bez cukru. Jeśli raz ją pokochasz, będziesz do niej wracać już zawsze. Jej smak orzeźwia ciało i umysł w gorące letnie dni, a także stanowi doskonałą bazę pod naturalne lemoniady własnego pomysłu. Wystarczy kilka plasterków cytryny lub limonki, liście mięty, kostki lodu i kawałki owoców, aby w kilka minut wyczarować łyk smacznego orzeźwienia! Zaskocz rodzinę i znajomych czymś naprawdę oryginalnym i poczęstuj lemoniadą na bazie soku z brzozy – jest duża szansa, że jeszcze go nie próbowali.

Jeśli lubisz bardziej tradycyjne, owocowe smaki, sok występuje także z dodatkiem soku z cytryny, granatu, żurawiny oraz dzikiej róży – każda wersja smakowa kusi apetycznym kolorem i aromatem. Każda jest wprost stworzona do zaspokajania pragnienia w najbardziej upalne dni lata, w najbardziej naturalnym stylu.

Sok jest dostępny w podręcznych i ekologicznych butelkach o pojemności 300 ml i 750 ml, aby można było zabrać je ze sobą wszędzie – do pracy lub na wycieczkę – lub postawić na stole i cieszyć się ich wyjątkowym smakiem w gronie najbliższych.

Przeczytaj inne:
ZUPA POMIDOROWA z serkiem topionym

  SKŁADNIKI: 1,5l wywaru mięsnego z włoszczyzną (lub z kostek rosołowych) pęczek zielonej pietruszki 1 mały przecier pomidorowy 100g serka......

Zamknij