Krakuski – „Tradycja z nutą nowoczesności”

on

Na sklepowych półkach można już spotkać Krakuski w nowej odsłonie i powiększonych opakowaniach, a już wkrótce będzie można je zobaczyć również w TV i Internecie. W nowej reklamie do świata Krakusków zaprasza współczesny cukiernik!

Krakuski – „Tradycja z nutą nowoczesności”

Rusza nowa kampania marki Krakuski – „Tradycja z nutą nowoczesności”. W zaplanowanej na okres najbliższych miesięcy kampanii przewodnikiem po świecie Krakusków będzie nowy Brand Hero marki – nowoczesny cukiernik, który z pasją i zaangażowaniem łączy dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych z powiewem świeżości i innowacyjności.

Niezwykle istotnym elementem filmu reklamowego jest muzyka, w której także tradycja przeplata się z nowoczesnością. W tym przypadku, klasyczny utwór Jana Kiepury otrzymał nowe życie, za sprawą współczesnego wirtuoza – Radzimira „Jimka” Dębskiego.

Krakuski zyskały, także nową stronę: www.krakuski.com.pl, na której nie tylko można zapoznać się z całym portfolio produktowym marki, ale przede wszystkim poznać ciekawe przepisy i inspiracje do stworzenia niecodziennych przysmaków z wykorzystaniem ciasteczek.

Już 6 listopada ukaże się premierowy spot TV!